September 13, 2024, Sant Joan Despi, Barcelona, Spain: Ewa Pajor of FC Barcelona Femenino in action during the Spanish Women league, Liga F, football match played between FC Barcelona and Real Sociedad at Johan Cruyff Stadium on September 13, 2024 in Sant Joan Despi, Spain. (Credit Image: © Javier Borrego/AFP7 via ZUMA Press Wire)

---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Świat

Kolejny mecz, kolejny gol! Seria strzelecka Ewy Pajor w Barcelonie trwa!

Barcelona Femeni znów efektownie wygrała swój ligowy mecz aż 8:1. Już po raz kolejny na listę strzelczyń wpisała się Ewa Pajor.

Zawodniczki FC Barcelony znów urządziły festiwal strzelecki. Barcelona Femeni wygrała z Madrid CFF aż 8:1!

Na listę strzelczyń wpisała się niezawodna ostatnio Ewa Pajor, która hurtowo powiększa swój dorobek strzelecki w barwach nowego klubu.

Pierwsza połowa sensacyjnie zakończyła się porażką Katalonek po bardzo kontrowersyjnym trafieniu drużyny z Madrytu. W drugiej połowie Barca F zdobyła 8 goli – Polka trafiła do siatki w 59. minucie i podwyższyła na 3:1.

Ewa Pajor ma już na swoim koncie 6 bramek w 5 meczach ligowych. (MŁ)