To już kolejne w krótkim odstępie czasu starcie pomiędzy Ancelottim a Simeone. Ich kluby zmierzą się tym razem w potyczce ligowej.

Koniec spotkania! Dery Madrytu zakończone remisem.

GOL! Mamy wyrównanie! Llorente głową zdobywa gola na wagę remisu.

Ceballos -> Bellingham

85′
Żółta kartka wędruje na konto Barrios.

76′
Błąd Mendy’ego w obronie wykorzystuje Correa. Wykonuje sprint po skrzydle i podaje do Griezmanna, który oddaje strzał, ale czujnie w bramce broni Lunin.

75′
Zmiana:
Rodrygo -> Modric

72′
Real spokojnie rozgrywa piłkę, utrzymując się dłużej przy piłce.

70′
Zmiana:
Joselu -> Diaz

69′
Diaz na ogromnym luzie wchodzi w pole karne, kiwa obrońców i oddaje strzał. Piłka jednak leci obok słupka.

67′
Ostatnia zmiana w ekipie Simeone:
Koke -> Corrrea

65′
Real wyszedł z kapitalnym kontratakiem i doprowadził do dobrej pozycji strzeleckiej Rodrygo, któremu jednak nie udało się pokonać Oblaka.

60′
Morata -> Memphis
De Paul -> Barrios
Saul -> Nolina

54′
Strzał Kroosa leci prosto w środek bramki i Oblak bez najmniejszego problemu wyłapuje futbolówkę.

52′
Indywidualną akcją w polu karnym popisuje się Lucas i pada po kontakcie z obrońcą. Gwizdek sędziego jednak milczy.

48′
GOL! Atletico wyrównuje po golu Savica z rzutu rożnego, ale sędzia VAR anuluje bramkę ze względu na pozycję spaloną Saula, który przeszkadzał Luninowi w obronie.

45′
Wracamy do gry! W przerwie meczu boisko opuścił Morata a w jego miejsce pojawił się Molina

45′
Ostatnim akcentem pierwszej połowy był strzał Valverde. Piłka jednak leci obok bramki.

36′
Żółtą kartkę ogląda Saul za faul na pomocniku Realu.

35′
Gościa dłużej utrzymują się przy piłce.

30′
Obydwie drużyny grają teraz z zachowaniem większej czujności. Los Blancos nie chcą ryzykować utraty prowadzenia, a Los Colchoneros zdają sobie sprawę, że dwie bramki prowadzenia Realu mogą być już nie do obrobienia.

22′
Atleti bardzo bliskie remisu. Najpierw kapitalnie piłkę obronił Lunin, następnie po rzucie rożnym piłka mija bramkę o centymetry.

19′
GOOOL! Piłkę do siatki z bliskiej odległości pakuje Brahim Diaz! Wykorzystał pechowe odbicie obrońcy i przejął piłkę tuż przed Oblakiem.

14′
Po elektryzującym początku mecz się nieco uspokoił.

10′
Real cały czas w natarciu próbuje różnych rozwiązań z przodu.

7′
Pierwsza próba Atleti zakończona strzałem Moraty.

4′
Kolejna próba Los Blancos. Tym razem uderzenie oddaje Camavinga, piłka jednak nad poprzeczką.

3′
Strzał z linii pola karnego oddaje Diaz. Pewnie broni Oblak.

2′
Indywidualna akcja Bellinghama. Brakowało tylko wykończenia, Anglik w decydującym momencie się zawahał co zaskutkowało blokiem.

21:00
Rozpoczynamy wielkie widowisko!

20:45
Sędzią dzisiejszego starcia jest Jose Sanchez.

20:30
Diego Simeone z kolei do boju posyła następującą 11-stkę

20:30
Tak prezentuje się skład wyjściowy Królewskich:

Wszystkich witamy bardzo serdecznie na relacji live z wielkiego derbowego starcia pomiędzy dwoma klubami z Madrytu. Real do tej pory w lidze przegrał tylko raz, właśnie z Atelti. Zobaczymy jaki scenariusz na dzisiaj przygotowali piłkarze.