Jesteśmy w komfortowej sytuacji, ale czeka nas jeszcze ciężka przeprawa w Bradze. Myślę, że mamy jakieś 60-70 procent szans na awans, dlatego trzeba wykorzystać tą zaliczkę. Pojedziemy mocno zdeterminowani na rewanż – powiedział Marcin Kikut po pierwszym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europejskiej przeciwko Bradze.
– To jest takie minimum, ale bardzo dobre, bo nie straciliśmy bramki. Musieliśmy trochę zmienić styl, graliśmy dłuższą piłką ale przyniosło to oczekiwany efekt – przyznał zawodnik.
W niedzielę Kolejorz zmierzy się w spotkaniu Polski z Polonią Warszawa. – Dopiero się zaczęła runda, ale jesteśmy dobrze przygotowani, więc nie obawiamy się niedzielnego meczu – zaznaczył Kikut.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.