Gabriel Sara L of Galatasaray and Kacper Kozlowski of Gaziantep FK during the Turkish Super League match between Galatasaray and Gaziantep FK at Rams Park Stadium on September 17, 2024 in Istanbul, Turkey. Istanbul Rams Park Stadium Turkey Copyright: xx Galatasaray-Gaziantep-17924 76,Image: 909262092, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Seskimphoto / imago sport / Forum

Ligi w Europie Świat

Kacper Kozłowski zdobył bramkę. Ważną dla jego drużyny

Kacper Kozłowski strzelił gola w meczu Kayserisporu z Gaziantepem. Przyczynił się do zdobycia przez jego drużynę punktu.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Polak trafił do siatki, dając gościom prowadzenie 2:1. Wynik nie utrzymał się do końca meczu, gospodarze wyrównali i starcie zamknęło się wynikiem 2:2.

To pierwszy gol Kozłowskiego w barwach tureckiego klubu. Od letniego transferu wystąpił w siedmiu spotkaniach, spędzając na murawie blisko 500 minut.

Gaziantep plasuje się w strefie spadkowej tabeli Super Lig. Do bezpiecznego miejsca traci jednak tylko jeden punkt. (MS)