Juventus znów przegrywa

Juventus przegrał z Sassuolo w 30. kolejce Serie A. Od pierwszej minuty w barwach Starej Damy zagrał Arkadiusz Milik.

Piłkarze Juventusu przegrali swój drugi mecz z rzędu w lidze. Tym razem lepsze okazało się Sassuolo, które wygrało przed własnymi kibicami 1:0.

Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, bowiem niewiele działo się do przerwy na Mapei Stadium. Po przerwie spotkanie ożyło i oba zespoły znacznie częściej przeprowadzały swoje ataki. W 64. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Gregoire Defrel. Juventosowi nie udało się odrobić strat.

Od pierwszej minuty wystąpił Arkadiusz Milik, Polak nie potrafił jednak nic wskórać i został zmieniony w 57. minucie, jego miejsce zajął Angel di Maria. Wojciech Szczęsny cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Juventus nie wykorzystał strat punktowych wyżej notowanych rywali i cały czas kotwiczy na 7. pozycji. Sassuolo dzięki zwycięstwu wskoczyło na 10. miejsce.