Juventus triumfuje w derbach Turynu

Znakomite derby Turynu w meczu 24. kolejki włoskiej Serie A! Juventus pokonał Torino 4:2, w całym spotkaniu nie brakowało emocji i świetnych okazji bramkowych.

Piłkarskie Derby Turynu nie zawiodły! Po znakomitym spotkaniu Juventus pokonał Torino aż 4:2.

Pierwsza połowa była wyśmienitym i przede wszystkim równym widowiskiem. Piłka wędrowała od jednego pola karnego do drugiego, poza tym podział sił był niesamowicie równy. Już w 2. minucie Torino objęło prowadzenie po bramce autorstwa Yanna Karamoha. Na odpowiedź Juventusu trzeba było poczekać kwadrans. Wówczas do siatki trafił Juan Cuadrado.

Końcówka połowy nie zawiodła. W 43. minucie Sarabia po raz kolejny dał prowadzenie Torino, lecz w tym wypadku Juventus doprowadził do wyrównania jeszcze szybciej. Po 4 minutach było 2:2 dzięki trafieniu Danilo.

Po przerwie spotkanie ostygło, zabrakło już tej dynamiki i Juventus sprawiał wrażenie lepszego, niemniej drugą połowę oglądało się bardzo dobrze. W 71. Bremer dał prowadzenie Juventusowi, dziesięć minut później było 4:2 za sprawą gola Adriena Rabiota.

W 69. minucie na boisku pojawił się Paul Pogba. To pierwszy występ Francuza po długiej kontuzji i jego debiut od momentu przyjścia do Turynu latem ubiegłego roku.