Juventus liderem Serie A!

Juventus wykorzystał nieobecność Interu i wskoczył na fotel lidera rozgrywek Serie A! Stara Dama pewnie wygrała z Lecce 3:0 po świetnej grze w drugiej połowie meczu.

Juventus notuje serię pięciu zwycięstw z rzędu w rozgrywkach włoskiej Serie A! Tym razem Stara Dama wygrywa z Lecce i dokłada komplet oczek do swojego dorobku.

Pierwsza połowa była całkiem wyrównana, Lecce grało odważnie i Juventus nie miał zbyt dużego pola manewru. Ostatecznie do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

W drugiej połowie Stara Dama się odblokowała i przejęła pełną inicjatywę w tym spotkaniu. Kluczem okazał się główny napastnik turyńczyków, Dusan Vlahović. Serb trafiał do siatki odpowiednio w 57. i 68. minucie meczu.

Tuż pod koniec do siatki trafił także Bremer, ustanawiając wynik na 3:0.

Wojciech Szczęsny zagrał pełne spotkanie i jest to jego 11. spotkanie ligowe w tym sezonie z czystym kontem! W 74. minucie na placu gry obecny był również Arkadiusz Milik.

Juventus jest liderem Serie A. Piłkarze Allegriego wyprzedzili nieobecny w tej serii gier Inter, który niebawem zagra finałowe spotkanie Superpucharu Włoch z Napoli.