Juve śrubuje passę zwycięstw

W 20. kolejce włoskiej Serie A Juventus pewnie kontrolował mecz z Sassuolo i wygrał 2:0 na własnym obiekcie. Bohaterem meczu został Dusan Vlahović.

W meczu Juventusu z Sassuolo niespodzianki nie było. Stara Dama wygrała 2:0 i śrubuje serię wygranych meczów we włoskiej lidze. Juventus nie miał widocznej przewagi w tym spotkaniu, jednak pewnie kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń i nie dopuszczał graczy Sassuolo pod własną bramkę.

Bohaterem spotkania okazał się Dusan Vlahović, który zdobył dwie bramki. Obydwa trafienia wyróżniały się niezwykłą finezją. Już w 15. minucie meczu Serb imponującym i równocześnie technicznym uderzeniem z większej odległości skierował piłkę do siatki. Natomiast w 38. minucie Vlahović precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego ponownie umieścił futbolówkę w siatce.

Pieczątkę pod zwycięstwem Juve w 89. minucie postawił Federico Chiesa

Od samego początku zagrał Wojciech Szczęsny, polski bramkarz popisał się kilkoma ważnymi interwencjami. Arkadiusz Milik pojawił się na placu gry, zmieniając Vlahovicia w 81. minucie spotkania.

Juventus cały czas goni Inter Mediolan, strata do lidera wynosi tylko dwa punkty. Sassuolo po tym spotkaniu jest na 14. pozycji.