Inter pokonał Lazio! [zapis relacji]

Inter zagra z Napoli w finale Superpucharu Włoch! Nerazzurri w półfinale pokonali Lazio. Zapraszamy do prześledzenia relacji live z tego meczu!

90+3′ Koniec! Inter wygrywa z Lazio 3:0 po bramkach Marcusa Thurama, Hakana Calhanoglu oraz Davide Frattesiego.

90′ Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

89′ Piłka w siatce Interu, ale gol Ciro Immobile nie zostanie uznany.

87′ GOL! Inter podwyższa prowadzenie na 3:0! Gwóźdź do trumny Lazio wbił Davide Frattesi! Włoch bezlitośnie wykończył kontrę Nerazzurrich.

85′ Inter kontroluje przebieg meczu.

83′ Elseid Hysaj zmienił Manuela Lazzariego.

81′ Kristjan Asllani za Hakana Calhanoglu.

79′ Hakan Calhanoglu ukarany żółtą kartką.

74′ Marko Arnautović za Lautaro Martineza, a Alexis Sanchez w miejsce Marcusa Thurama.

70′ Matias Vecino z żółtą kartką.

66′ Dwie roszady nastąpiły również w Interze. Davide Frattesi wszedł w miejsce Nicolo Barelli, a Stefan de Vrij zmienił Alessandro Bastoniego.

66′ Kolejne dwie zmiany w Lazio. Luca Pellegrini zmienił Adama Marusicia, a Gustav Isaksen wszedł za Pedro.

66′ Federico Dimarco z mocnym, acz niecelnym strzałem.

64′ Alessio Romagnoli dostaje żółtą kartkę.

58′ Blisko kolejnego gola dla Interu. Obok bramki uderzył Lautaro Martinez.

58′ Uderzał Felipe Anderson, ale piłka poszybowała nad bramką.

51′ Dwie zmiany w szeregach Lazio. Luis Alberto i Danilo Cataldi pojawili się na murawie. W przeciwnym kierunku poszli Matteo Guendouzi oraz Nicolo Rovella.

50′ GOL! Hakan Calhanoglu nie myli się z jedenastu metrów! Niezwykle precyzyjny strzał Turka. Inter prowadzi już 2:0.

49′ Rzut karny dla Interu!

Sędzia idzie obejrzeć sytuacje na VAR-ze!

48′ Lautaro Martinez faulowany w polu karnym! Będzie rzut karny dla Interu?

46′ Wracamy do gry!

45+1′ Koniec pierwszej części spotkania! Na razie Inter prowadzi 1:0 po bramce Marcusa Thurama.

45′ Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43′ Strzał Henricha Mychitariana zablokowany.

36′ Poprzeczka po strzale Nicolo Barelli!

35′ Hakan Calhanoglu uderzył na bramkę Lazio, ale piłka minęła słupek.

33′ W pojedynku Provedel – Lautaro górą bramkarz Lazio.

28′ Piłka po strzale Matiasa Vecino poszybowała nad poprzeczką.

23′ Strzał Matteo Darmiana broni Ivan Provedel.

22′ Niecelne uderzenie Felipe Andersona.

17′ GOL! Inter wychodzi na prowadzenie! Kapitalną akcję gospodarzy wykończył Marcus Thuram. Francuz wykorzystał podanie Federico Dimarco.

15′ Nerazzurri na razie przeważają w posiadaniu piłki.

9′ Inter znów rusza do ataku.

5′ Kontra Lazio. Piłkę wybili jednak gracze Interu.

5′ Na razie Inter dominuje.

2′ Lautaro Martinez faulowany przez Nicolo Rovellę.