Polska 2 Liga

II liga: Rozwój wygrał w Polkowicach

W piątkowym meczu II ligi zachodniej Rozwój Katowice pokonał na wyjeździe KS Polkowice 2:1. Bramki dla drużyny z Katowic zdobyli Rafał Lis oraz Maciej Wolny.
Nie tak początek sezonu wyobrażali sobie kibice KS Polkowice. Ich pupile w meczu 1. kolejki II ligi zachodniej przegrali u siebie z Rozwojem Katowice 1:2.

Gospodarze od 7. minuty prowadzili 1:0, gdy do siatki rywala trafił Rafał Darda. W kolejnych minutach gole strzelali już jednak tylko goście. W 41. minucie do wyrównania doprowadził Rafał Lis, a o wygranej przyjezdnych przesądził Maciej Wolny.