Polska 2 Liga

II liga: Pogoń lepsza od Resovii

W meczu 26 kolejki II Pogoń Siedlce pokonała w Rzeszowie Resovię 3:1.

Spotkanie pierwotnie, tak jak cała kolejka, było zaplanowane na weekend 30-31 marca, jednak na wniosek Resovii zmieniono termin jego rozegrania.

Sam mecz dostarczył sporo emocji. Do przerwy było 2:1 dla Pogoni. Dla gości trafiali: Piotr Marciniec oraz Adrian Paluchowski. Natomiast dla Resovii gola z rzutu karnego strzelił Rafał Mikulec.

W drugiej połowie na boisku działo się zdecydowanie mniej. Pogoń przypieczętował zwycięstwo, kiedy to w 77. minucie gospodarze skierowali futbolówkę od własnej siatki. Siedlczanie wygrali z Resovią 3:1.

W następnej kolejce Resovia zagra w Tarnobrzegu z Siarką, natomiast Pogoń u siebie podejmie Elanę Toruń.

Resovia – Pogoń Siedlce 1:3 (1:2)

Bramki: Rafał Mikulec 22 (rzut karny) – Piotr Marciniec 1, Adrian Paluchowski 34, Arkadiusz Górka 77 (bramka samobójcza)