II liga: Koniec zmagań w 2020 roku

Polska 2 Liga

W środę rozegrano ostatnie spotkanie w II lidze w 2020 roku. W nim Sokół Ostróda przegrał u siebie ze Stalą Rzeszów 2:3.

Za nami ostatni mecz II ligi w tym roku

Spotkanie to było zaległym meczem 16. kolejki II ligi. Spowodowane to było tym, że kilka ostatnich meczów Stali zostało przełożonych, gdyż drużyna z Podkarpacia zmagała się z zakażeniami koronawirusem.

Mecz w Ostródzie nie rozczarował i dostarczył wiele emocji. Do przerwy był bez bramek, ale w drugiej połowie działo się bardzo wiele. Jako pierwsi dwa ciosy zadali gospodarze. Po trafienia swoich napastników Rafała Siemaszki i Dawida Wolnego Sokół prowadził 2:0. Wydawało się więc, że trzy punkty zostaną w Ostródzie. W ciągu kilku minut straty odrobiła Stal. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Piotr Głowacki, a do wyrównania chwilę później doprowadził Wojciech Reiman. W ostatnich minutach rzeszowianie zdołali jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięstwo Stali zapewnił Grzegorz Goncerz.

Mecz w Ostródzie był ostatnim spotkaniem w 2020 roku w II lidze. Teraz trzeci poziom rozgrywkowy zapada w zimowy sen, który potrwa do drugiej połowy lutego.