Polska 2 Liga

II liga: Derby Lubelszczyzny dla Wisły

W zaległym meczu 18 kolejki Wisła Puławy pokonała 2:0 Motor Lublin na jego terenie. W drugim środowym meczu Olimpia Elbląg rozbiła Wigry Suwałki 3:0.
Mecz Motoru z Wisłą był trzykrotnie przekładany i dopiero za czwartym razem udało się go rozegrać. Mecz ustawiła czerwona kartka w 13. minucie, którą obejrzał Piotr Karwan za brutalny faul w polu karnym na Szymonie Martusiu. Karnego na bramkę zamienił Konrad Nowak, a w drugiej połowie rozmiary zwycięstwa Wisły powiększył Marek Nowak.

W Elblągu nadrabiano zaległości z 19 kolejki, a mecz rozstrzygnął się jeszcze szybciej niż w Lublinie. Już w pierwszych minutach meczu Olimpia zdobyła dwie bramki, najpierw karnego skutecznie wykonał Witalij Nadijewskij, a chwilę później dośrodkowanie Kiryła Raduszki zamieniło się w piękną bramkę. Ostatnią bramkę dla elblążan zdobył Krzysztof Wierzba w 42. minucie.