Polska 2 Liga

II liga: Chojniczanka została liderem

Fantastyczna druga połowa sprawiła, że Chojniczanka Chojnice wygrała z Calisią Kalisz. Dzięki tej wygranej podopieczni Grzegorza Kapicy awansowali na pierwsze miejsce w II lidze zachodniej.
Przez pierwszą część spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Jednak w drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataków. Pierwszy efekt mieliśmy w 54. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Krystian Pieczara. W 69. minucie Paweł Posmyk podwyższył z rzutu karnego, a jedenaście minut później wynik meczu na 3:0 ustalił Marcin Tarnowski.

Chojniczanka awansowała na pozycję lidera dzięki wygranej, ale także niepowodzeniu GKS Tychy. Zespół prowadzony przez Piotra Mandrysza zaledwie zremisował 1:1 z Bytovią Bytów.