Hit dla Lazio

Lazio Rzym wygrywa w hicie kolejki włoskiej Serie A. Gospodarze wygrali z Juventusem 2:1.

Hitowie spotkanie calcio nie zawiodło. Po ciekawym i równym spotkaniu Lazio pokonało Juventus 2:1 w najciekawszym starciu 29. kolejki włoskiej Serie A.

W 38. minucie Milinković-Savić zdobył pierwszego gola i otworzył wynik spotkania. Raptem pięć minut później Adrien Rabiot wyrównał rezultat i do przerwy utrzymał się wynik 1:1.

Wynik na 2:1 ustanowił Mattia Zaccagni, trafiając do siatki w 53. minucie spotkania.

Pełne spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny. Arkadiusz Milik zagrał od początku i został zmieniony w 63. minucie przez Vlahovicia.

Lazio umacnia się na pozycji wicelidera tabeli włoskiej Serie A i ma pięć oczek przewagi nad Romą. Juventus plasuje się na 7. miejscu.