Fortuna I liga: Górnik wygrał z Podbeskidziem

Zgodnie z przewidywaniami, Górnik Łęczna nie miał kłopotu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zawodnicy Pavlo Stano wygrali 2:0.

Górnik Łęczna po raz dziesiąty w tym sezonie Fortuna 1.liga dopisuje na swoje konto komplet oczek. „Zielono-Czarni” wygrali przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Wynik rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. W 25. minucie pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Damian Zbozień, drugą tuż przed przerwą dołożył Marko Rognić.

Jakub Kisiel w 38. minucie pokonał bramkarza Górnika, ale trafienie gracza Podbeskidzia nie zostało uznane wskutek pozycji spalonej.

W drugiej połowie do siatki trafił też Bartosz Bida, ale jego gol również został anulowany przez spalonego.

Górnik Łęczna wskoczył na 4. miejsce w tabeli Fortuna 1.liga. Sytuacja Podbeskidzia wciąż jest patowa i „Górale” tracą teraz cztery punkty do bezpiecznej strefy.