Finał LKE! [zapis relacji]

Olympiakos po zaciętym meczu i golu w dogrywce wygrywa puchar Ligi Konferencji Europy.

KONIEC! Olympiakos 1-0 Fiorentina

117′
GOL! Bramka zostaje uznana.

116′
VAR sprawdza sytuację pod względem potencjalnego spalonego.

115′
GOOOOOOL! Olympiakos zdobywa gola w ostatnich minutach! Dośrodkowanie w pole karne wykorzystuje El Kaabi i rzucając się na szczupaka wykańcza akcję!

110′
Świetna obrona bramkarza Olympiakosu!

105′
Podence -> Masouras
Biraghi -> Ranieri
Gonzalez -> Beltran

105′
Wracamy do gry! Do końca pozostało już tylko 15. minut więcej.

99′
Biraghi zbyt mocno zaatakował napastnika Olympiakosu i sędzia daje mu żółty kartonik.

94′
Jovetic ukarany żółtą kartką za protesty do sędziego.

91′
Zmiana:
Ortega -> Quini

90′
Rozpoczynamy dogrywkę.

90+7′
Sędzia kończy to spotkanie bezbramkowym remisem. Czekamy na dogrywkę.

90′
Sędzia główny dolicza do tego spotkania 7. minut.

85′
El Kaabi nie dał rady dotrzeć do podania dogranego przez Horte.

82′
Zmiana:
Bonaventura -> Barak
Kouame -> Ikone

80′
Iborra stanął przed świetną szansą. Jego strzał mija słupek obok bramki.

79′
Kouame ukarany żółtą kartką.

78′
Zmiana:
Chiquinho -> Horta

77′
Nzola zbyt szybko wyrwał się poza szereg i sędzia odgwizduje spalonego.

73′
Zmiana:
Fortounis -> Jovetic
Melo -> Duncan

69′
Kouame marnuje swoją kapitalną szansę. Bramkarz wyczuł jego intencję i wybił piłkę.

65′
Milenkovic oddaje strzał głową, ale piłka szybuje ponad poprzeczką bramki.

61′
Nzola notuj dobrą zmianę. Piłka ewidentnie go szuka.

57′
Zmiana:
Bellotti -> M’Bala Nzola

52′
Bonaventura posyła groźne dośrodkowanie w pole karne, ale obrona dobrze sobie z tym radzi.

47′
Gra zostaje przerwana. Belotti i Retsos zderzyli się głowami i pomoc medyczna jest już w drodze.

45′
Zaczynamy drugą połowę! Niech zwycięży najlepszy!

45′
Koniec pierwsze połowy. Do przerwy mamy 0:0.

42′
Lucas Martinz Quarta jako drugi zawodnik zostaje ukarany żółtą kartkę.

40′
W końcówce pierwszej połowy drużyny zwolniły tempo. Piłka częściej przemieszcza się w środkowej strefie boiska.

35′
Drużyna z Włoch dłużej utrzymuje się przy piłce w ostatnich minutach.

34′
Podence nie zgadza się z decyzją sędziego, który odgwizdał mu pozycję spaloną.

32′
Bramkarz Olympiakosu wychodzi na przedpole i głową przecina dobre długie zagranie do Kouame, który czekał na błąd bramkarza.

29′
Daniel Podence ukarany pierwszą żółtą kartką w tym meczu.

24′
Fiorentina stwarza sobie dobre sytuacje bramkowe, ale strzały nie są zbyt celne.

22′
Próba strzału Bonaventury jest niezbyt udany. Piłka mija bramkę.

15′
Słabe dogranie Biraghiego z rzut rożnego. Piłka przelatuje wysoko nad polem karnym i mamy wznowienie od bramki.

13′
Kouame oddał strzał z dystansu. Obrońca blokuje i mamy rzut rożny.

8′
Gol dla Violi! Sędzia liniowy podnosi jednak chorągiewkę i VAR potwierdza pozycję spaloną. Wciąż 0:0.

7′
Mecz się rozkręcił. Jedni i drudzy przeprowadzają dynamiczne akcje.

5′
Duży pech Fiorentiny. Dwóch zawodników myli się i nie trafia czysto w piłkę w dobrej sytaucji.

4′
Podence świetnie wchodzi na przedpole i oddaje strzał z dystansu. Terraciano końcówkami palców wybija piłkę.