August 27, 2024, Liverpool, Merseyside, United Kingdom: Jordan Pickford of Everton leaves the pitch at full time during the Carabao Cup match Everton vs Doncaster Rovers at Goodison Park, Liverpool, United Kingdom, 27th August 2024. (Credit Image: © Cody Froggatt/News Images via ZUMA Press Wire)
PUCHAR LIGI ANGIELSKIEJ PILKA NOZNA SEZON 2024/2025

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Everton znowu to zrobił. Co za koszmar

Futbol to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak Everton trwoni dwubramkowe prowadzenie i przegrywa. Tym razem z Aston Villą.

Przed przerwą reprezentacyjną The Toffees zmierzyli się z Bournemouth. Do 87. minuty wygrywali 2:0. Ostatecznie przegrali 2:3. Historia Premier League jeszcze czegoś takiego nie widziała.

Po przerwie reprezentacyjnej Everton starł się z Aston Villą. Po 27 minutach wygrywał 2:0. Ostatecznie przegrał 2:3.

Praca między innymi Dwighta McNeila zdała się na nic. To on zdobył pierwszą bramkę. To on asystował przy drugim golu, autorstwa Dominica Calverta-Lewina.

Ollie Watkins, który słabo wszedł w sezon, skompletował dublet. Wynik ustalił Jhon Duran, który popisał się spektakularnym uderzeniem z dystansu. To mocny kandydat do tytułu trafienia kolejki.

Po czterech meczach Everton nadal ma w dorobku 0 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League. Aston Villa z 9 oczkami jest trzecia. (MS)