90+1. Szczęście po stronie Legii po strzale Olayinki.

81: Krmencik za Schranza, Olayinka za Stanciu.

70. Traore za Hromadę.

70. 2:1 dla Legii! Dublet Emreliego!!! Asysta Mladenovicia.

69. Slavia broni się coraz głębiej. Czesi proszą się o kłopoty.

65. Lingr za Tecla.

64. Kolar uratował prażan od utraty bramki. Golkiper Slavii odbił do boku strzał Rafaela Lopesa.

63. Legia ma przewagę w posiadaniu piłki, ale musi uważać, bo Slavia ma potencjał, aby jej zagrozić.

59. Remis w Warszawie! Emreli dołożył głowę do centry Rafaela Lopesa.

56. Pekhart za Hołownię.

53. Powinno być 2:0 dla Slavii. Po błędzie Hołowni Tecl nie zdołał pokonać Boruca w sytuacji sam na sam.

50. Legia szuka wyrównania od pierwszych minut po powrocie na boisko.

46. Druga połowa rozpoczęta.

45+2. Koniec pierwszej połowy. 1:0 dla Slavii…

45. Sędzia doliczył dwie minuty.

45. Kapitalne uderzenie Ekpaia. Potężna bomba i prowadzenie zdziesiątkowanej Slavii.

44. Żółta kartka dla Mladenovicia.

42. Pierwsza połowa nieuchronnie zbliża się do końca. Po Legii nie widać, że gra z przewagą jednego zawodnika.

38. Znowu Boruc. Tym razem ostatkiem sił przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

36. Piłka w siatce Slavii, jednak Jędrzejczyk był na spalonym.

30. Żółta kartka dla Hołowni.

29. Mladenović padł w polu karnym gości. Gwizdek sędziego milczy. Po chwili Kolar świetnie obronił mocny strzał Jędrzejczyka.

24. Rafael Lopes zastąpił Andre Martinsa.

22. Kolar poradził sobie z zaskakującym strzałem Mladenovicia.

21. Piłka w rękach Boruca. Slavia odgryza się kiedy może.

18. Zablokowany strzał Emreliego zza pola karnego.

14. Odpowiedź Slavii. Tecl zatrzymany przez Boruca w sytuacji sam na sam.

13. Mladenović uderzył z 15 metra. Piłka przeszła tuż obok słupka.

10. Przerwa w grze. Hołownia przypadkowo staranował napastnika Slavii, który potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

7. Legia próbuje przejąć kontrolę nad meczem.

3. Czerwona kartka dla Holesa. Legia przez niemal cały mecz będzie grała z przewagą jednego zawodnika.

1. Pierwszy strzał Legii. Lekka i zablokowana próba Luquinhasa.

1. Początek meczu.

Arbitrem spotkania będzie Artur Dias z Portugalii.

Wyjściowe składy

Legia: Boruc – Nawrocki, Wieteska, Hołownia – Jędrzejczyk, Slisz, Martins, Mladenović – Josue, Emreli, Luquinhas

Ławka rezerwowych: Miszta, Tobiasz – Johansson, Pekhart, Muci, Rafael Lopes, Skibicki, Abu Hanna, Rose, Kostorz, Rosołek, Kisiel

Slavia: Kolar – Bah, Kudela, Zima, Boril – Ekpai, Hromada, Holes, Stanciu, Schranz – Tecl

Ławka rezerwowych: Mandous, Sirotnik – Ousou, Olayinka, Sima, Samek, Krmencik, Traore, Kacharaba, Lingr

W pierwszym meczu w Pradze było 2:2. To byłby dobry wynik w zeszłym sezonie, ale w obecnym sprawia, że sytuacja przed rewanżem jest otwarta.