Ekstraklasa: Remis Polonii Bytom z GKS-em Bełchatów

W spotkaniu 16. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom zremisowała na własnym boisku 1:1 z GKS-em Bełchatów.

Bohater meczu: Paweł Buzała (GKS)

Rezerwowy piłkarz gości dał prawdziwe „wejście smoka”, asystując przy bramce Dawida Nowaka zaledwie dwie minuty po pojawieniu się na murawie.

Tak padły bramki:

1:0 Łukasz Tymiński (Polonia)

Marcin Radzewicz wypatrzył dobrze ustawionego Tymińskiego, który zdecydował się na strzał w długi róg i zdobył bramkę otwierającą wynik rywalizacji.

1:1 Dawid Nowak (GKS)

Paweł Buzała pojawił się na boisku w 66 minucie, a już 120 sekund później obsłużył doskonałym podanie Dawida Nowaka, a ten wyrównał z najbliższej odległości.