Ekstraklasa: „Czarne Koszule” przegrały w Lubinie

Zagłębie Lubin prowadzone już przez Jana Urbana pokonało Polonię Warszawa 1:0 w pierwszym z niedzielnych spotkań 18. kolejki Ekstraklasy. O triumfie „Miedziowych”, którzy szczególnie w pierwszej połowie wypracowali sobie ogromną przewagę przesądził gol zdobyty w 13. minucie przez Michała Stasiaka.

Bohater meczu: Michał Stasiak (Zagłębie Lubin)
Gol stopera gospodarzy z 13. minuty zapewnił zespołowi Jana Urbana cenne zwycięstwo.

Tak padła bramka:

1:0 Stasiak 13
Seria wykonywanych przez Zagłębie rzutów rożnych przyniosła efekt. Świetne dośrodkowanie Dawida Plizgi przedłużył głową Csaba Horvath, a piłkę z kilku metrów pod poprzeczkę wpakował Stasiak.