Dramat Rakowa, sukces Lecha [ZAPIS RELACJI]

Jak mawia klasyk – „nadszedł dzień dzisiejszy!”. Tego wieczora dowiemy się ile polskich drużyn na jesień będzie grało w fazie grupowej Ligi Konferencji. Trzymajmy kciuki za oba zespoły! My zapraszamy na relację łączoną z obu spotkań.

90+6′ KONIEC MECZU! WYNIK 1:1, ALE NAJWAŻNIEJSZE, ŻE LECH AWANSOWAŁ DO LKE! GRATULACJE!

90′ Sędzia dolicza pięć dodatkowych minut.

90′ Rzut rożny dla Lecha.

75′ Przejmuje inicjatywę Lech.

61′ JEST GOL DLA LECHA! 1:1.

122′ TO JEST NIESTETY KONIEC. GOL DLA SLAVII, KTÓRY DAJE JEJ AWANS. DRAMAT RAKOWA…

46′ Ruszyła druga połowa w Luksemburgu.

118′ Żółta kartka dla Lopeza, a szkoda bo była szansa na utrzymanie się przy piłce.

107′ Żółta kartka dla Wdowiaka.

45+2′ Kończy się również pierwsza połowa w Dudelange.

105′ Koniec pierwszej połowy dogrywki w Pradze.

45′ Ponownie strzela Sinani.

39′ Broni Bednarek po uderzeniu Sinaniego.

97′ Kolejna udana interwencja Kovacevicia.

36′ JEST GOL DLA DUDELANGE. NA LISTĘ STRZELCÓW WPISUJE SIĘ KIRCH…

92′ Strzał Gutkovskisa, ale broni Mandous.

25′ Leży na boisku Pereira.

90+5′ Będzie dogrywka w Pradze.

21′ Fatalne pudło Ishaka…

18′ Odważnie Dudelange.

89′ Znów udanie interweniuje Bośniak.

86′ Broni Kovacević!

83′ Niecelna główka Rundicia.

5′ Udana interwencja Foxa.

77′ Kontuzja Usora. Musi zejść z boiska.

1′ Rozpoczęło się spotkanie w Luksemburgu!

70′ Coś się popsuło w Rakowie. Cała drużyna zepchnięta na swoją połowę.

65′ Będą teraz nacierać gospodarze. Źle się dzieje…

62′ NIESTETY MAMY GOLA DLA SLAVII. STRZELCEM GOLA USOR. ZEMŚCIŁY SIĘ NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE.

57′ Pudło Wdowiaka! Tylko boczna siatka.

56′ Coraz większe emocje w Pradze.

46′ Rozpoczynamy drugą połowę. Na boisku są już Gutkovskis i Wdowiak.

Skład Lecha: Bednarek – Pereira, Satka, Pingot, Rebocho, Velde, Murawski, Kverkveskiri, Skóraś, Amaral, Ishak.

45+3′ Koniec pierwszej połowy. Poprawna gra Rakowa, ale Slavia też jest groźna. Trzeba uważać, a najlepiej strzelić bramkę.

42′ Dobra interwencja Kovacevicia.

38′ Niecelne podanie Lopeza do Nowaka.

31′ Rzut wolny z bliskiej odległości dla gospodarzy.

27′ Groźny strzał Gwilii.

27′ Rzut rożny dla Rakowa.

23′ ALEŻ SZKODA! TYLKO SŁUPEK LOPEZA W BARDZO PROSTEJ SYTUACJI…

20′ Zdecydowanie przeważa Slavia.

18′ Fatalnie Musiolik traci piłkę…

14′ Nieporozumienie na linii Rundić-Kovacević. Skończyło się na strachu.

10′ Niebezpieczna strata Gwilii.

7′ Spalony gospodarzy.

1′ Pierwsza akcja Slavii. Źle Traore.

1′ Pierwszy gwizdek sędziego z Anglii.

Skład Rakowa: Raków Częstochowa: Kovačević – Svarnas, Arsenić, Rundić, Gwilia, Papanikolaou, Tudor, Kun, Nowak, Ivi, Musiolik.

Początek spotkania Rakowa o godz. 19, a Lecha o 20:30.