Denzel Dumfries (Niederlande) und Robert Andrich (Deutschland) im Zweikampf waehrend des UEFA Nations League 2024/2025 League A - Gruppe 3 spiels zwischen Niederlande und Deutschland, Johan Cruijff ArenA am 10. September 2024 in Amsterdam, Niederlande. (Foto von Oliver Kaelke/DeFodi Images) +++

Denzel Dumfries (Niederlande) und Robert Andrich (Deutschland) battle for the ball during the UEFA Nations League 2024/2025 League A - Group 3 match between Netherlands and Germany at Johan Cruijff ArenA on September 10, 2024 in Amsterdam, Netherlands. (Photo by Oliver Kaelke/DeFodi Images)

newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Liga Narodów

Cztery trafienia w hicie Ligi Narodów! Remis Holandii z Niemcami!

Hitowe starcie nie zawiodło i przyniosło ze sobą sporo emocji. Reprezentacja Holandii zremisowała u siebie z Niemcami.

Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań 2. kolejki Ligi Narodów zgodnie z oczekiwaniami przyniosło sporo emocji. Holendrzy nie dali się pokonać Niemcom na własnym terenie i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Mecz rozpoczął się idealnie dla „Oranje”. Już w 2. minucie meczu Tijani Reijnders trafił do siatki i dał błyskawiczne prowadzenie gospodarzom. Wyniku nie udało się utrzymać do przerwy. W 38. minucie Deniz Undav wpisał się na listę strzelców, a kilka minut później asystował przy bramce Kimmicha.

Tuż przed przerwą Nathan Ake doznał poważniejszego urazu. Piłkarz występujący na co dzień w Manchesterze City nie był w stanie samodzielnie opuścić murawy i niezbędne były nosze. Póki co niewiele wiadomo o urazie Holendra, ale niewykluczone, że jest to poważniejszy problem.

Po przerwie oglądaliśmy równe spotkanie i tylko Holendrom udało się stworzyć dobre okazje do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystał Denzel Dumfries, umieszczając piłkę w siatce w 51. minucie spotkania.