Czas na fazę pucharową LE i LKE! [zapis relacji]

Nie wszyscy faworyci zdołali sprostać dzisiejszym wyzwaniom. Niepokonany Bayer po raz kolejny wygrywa, a Liverpool doznaje srogiej porażki na własnym stadionie.

90′
Oblężenie bramki Fabiańskiego przynosi kolejne efekty. Maszyna Xabiego Alonso prowadzi 2:0.

85′
Lille nie odpuszcza walki o zwycięstwo w tym meczu. Diakite zdobywa gola i mamy 2:1.

83′
Fabiański w końcu kapituluje. Polak świetnie spisywał się w bramce West Hamu i ratował swoją drużynę. W końcowych minutach traci jednak bramkę. Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Hofmann, a zasłonięty bramkarz nie zdołał odbić futbolówki.

83′
Nokaut na Anfield! Goście z Włoch na kilka minut przed końcem meczu prowadzą 3:0!

67′
Gola kontaktowego zdobywa również drużyna Marsylii. Pierre Emerick Aubamayang daje nadzieję kibicom nadzieję. Goście odrobić muszą jeszcze jedną bramkę, żeby doprowadzić do remisu.

63′
Lille zdobywa gola kontaktowe na angielskim terenie, ale sędzia po interwencji VAR anuluje gola z powodu pozycji spalonej.

58′
Francuska drużyna z Lille nie daje sobie rady z Aston Villą. McGinn zdobywa gola i mamy już 2:0.

56′
Scamacca po raz drugi! Włoch najwidoczniej znalazł sposób na defensywę The Reds. Atalanta prowadzi już 2:0.

52′
Benfica drugą połowę podobnie jak pierwszą rozpoczyna od zdobycia gola! Na 2:0 po podaniu do pustej bramki od Neresa strzela Angel Di Maria.

Club Brugge 1:0 Paok

38′
Gianluca Scamma kiwa obrońcę i oddaje precyzyjny strzal w dolny róg bramki. Kelleher był bez szans i Liverpool musi gonić wynik.

17′
Rzut rożny dla Romy zamieniony na bramkę! Dośrodkowanie Paulo Dybali z rzutu rożnego wykorzystuje Gianluca Mancini i Roma wychodzi na prowadzenie w meczu. To drugi mecz z rzędu w którym Mancini zdobywa gola.

16′
Rafa Silva strzela w prawy dolny róg bramki i gol! Benfica prowadzi z Marsylią po kwadransie gry.

13′
Aston Villa również szybko wychodzi na prowadzenie. Strzelcem gola na 1:0 jest Ollie Watkins.

6′
Vetlesen wyprowadza swoją drużynę na szybkie prowadzenie w meczu. PAOK już po kilku minutach musi gonić wynik.

21:00
Do gry wchodzą pozostałe drużyny!

20:40
Koniec pierwszej serii spotkań:
Olympiakos 3:2 Fenerbache
Pilzno 0:0 Fiorentina

74′
Drużyna z Turcji wraca do gry! Po holu Kahveci mamy już 3:2. Asystę przy tym trafieniu notuje Sebastian Szyamński. Spokojne prowadzenie Olympiakosu to już przeszłość. Do końca meczu pozostał kwadrans i wszystko może się wydarzyć.

67′
Drużyna Sebastiana Szymańskiego zabiera się za odrabianie strat.  Gola na 3:1 z rzutu karnego zdobywa Dusan Tadic. Do końca nie zostało zbyt wiele czasu, jeśli przyjezdni myślą o odwróceniu losów spotkania muszą zabrać się do pracy.

57′
Fenerbache ma już 3 bramki do odrobienia. Po rozpoczęciu gry w drugiej połowie bramkę dla swojej drużyny dołożył Chiquinho.

33′
Grecka drużyna rozwija skrzydła! To już 2:0! Gola zdobył 34-letni Jovetic.

8′
Olympiakos bardzo szybko przechodzi do działania! Już po kilku minutach gry na prowadzenie swoją drużynę wyprowadza Fortounis.

18:45
Rozpoczynamy od spotkań Ligi Konferencji Europy! Wystartowały spotkania Olympiakosu z Fenerbache oraz Viktorii Pilzno z Fiorentiną!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na relacji live z czwartkowych spotkań. Dzisiaj obejrzymy, aż 8 spotkań w ramach Europejskich Pucharów.