Cudowny gol Karbownika

Fortuna Dusseldorf przegrywa u siebie 1:2 z Kaiserslautern. Ozdobą spotkania było fantastyczne trafienie Michała Karbownika.

Fortuna Dusseldorf przegrała u siebie w meczu 17. kolejki 2. Bundesligi. Zespół z Dusseldorfu objął prowadzenie w pierwszej części spotkania, jednak w drugiej połowie przyjezdnym udało się wyrównać wynik meczu i w 97. minucie zdobyć bramkę na wagę trzech punktów.

W 14. minucie spotkania Michał Karbownik zdobył fantastycznego gola. Polski zawodnik sprytnym dryblingiem ominął kilku zawodników przed polem karnym, wypracował pozycję do oddania strzału i huknął jak z armaty, trafiając piłkę wprost do siatki bramki rywala.

Na boisku był obecny także Dawid Kownacki, jednak w tym spotkaniu napastnikowi nie udało się trafić do siatki.

Dzięki zwycięstwo Kaiserslautern przesuwa się na 4. miejsce w tabeli 2. Bundesligi.