Powoli dobiega końca kadencja prezydenta Corinthians Sao Paulo. Andres Sanchez widzi ogromny potencjał w brazylijskim klubie.
Oficjalnie kadencja Sancheza dobiega końca 15 grudnia. Do nowych wyborów zastąpi go wiceprezydent – Roberto de Andrade. Teraz jest doskonały czas na podsumowanie ostatnich lat.
– Chcemy być jednym z najlepiej zorganizowanych i najbogatszych klubów na świecie. Nigdy nie obiecywałem tytułów. Obiecałem jedynie, że odbuduję ten klub. Czuję się spełniony i wyjeżdżam z przekonaniem, że kibice mogą być ponownie dumni z Corinthians – powiedział Sanchez.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.