Football Polish First League season 2024/2025
Nemanja Nedic Jonathan Junior
Credit: PressFocus

Co za końcówka Chrobrego! Głogowianie pokonali Kotwicę!

Po dwóch bramkach w doliczonym czasie gry Chrobry przechylił szalę na swoją korzyść w rywalizacji z beniaminkiem z Kołobrzegu.

Dla Kotwicy trafiał Jonathan Junior. Brazylijczyk wpisywał się na listę strzelców w 28. i 60. minucie. Pierwszego gola dla głogowian strzelił Patryk Szwedzik. Długo na tablicy wyników utrzymywał się rezultat 2:1.

Niewiele zapowiadało to, co wydarzyło się w samej końcówce drugiej połowy. Najpierw w siódmej minucie doliczonego czasu gry wyrównał Paweł Tupaj, a chwilę później komplet punktów ekipie z Dolnego Śląska zapewnił Albert Zarówny.

W następnej kolejce Betclic 1. Ligi Chrobry Głogów zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań, natomiast Kotwicę Kołobrzeg czeka domowa rywalizacja z Odrą Opole. (FT)