Najnowsze
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Nie robcie prosze z tego kawalka DREWNA zwanego wszolek gwiazda Polskiej pilki noznej. Porownujac go z pilkarzami Ligi Angielskiej to jest on na poziomie 5 lub 6 ligi.
Ten 'CUD’ legia Warszawa to nie ma miejsca w zadnej innej druzynie. Ogladalem jego gre w REPREZENTACI, co moge powiedziec to jest to ze to jest polskie dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dlatego jestesmy w rankigu UEFA and FIFA NA DNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!