Przejdź do treści

FOT. PAWEL LIPNICKI/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Co dalej z Łukaszem Bejgerem? Gracz Śląska odrzucił ofertę zza granicy

Przyszłość Łukasza Bejgera w ekipie wicemistrza Polski stoi pod znakiem zapytania. Piłkarz odrzucił teraz ofertę ukraińskiego klubu, jednak nie oznacza to, że pozostanie w Śląsku na nadchodzący sezon.

Maciej Łanczkowski

FOT. PAWEL LIPNICKI/400mm.pl

Już jakiś czas temu dyrektor sportowy Śląska Wrocław David Balda sugerował, że Łukasz Bejger może zostać sprzedany w trakcie tego okienka transferowego. Umowa 21-letniego piłkarza jest ważna tylko przez rok i niewiele wskazuje, aby została przedłużona. To ostatni moment na zarobek dla wrocławian, a dodajmy, że Bejger wyceniany jest na 1,5 miliona euro.

Zgodnie z informacją Tomasza Włodarczyka, Bejger odrzucił właśnie ofertę z Dynama Kijów. Dziennikarz już wcześniej pisał o zainteresowaniu ukraińskiego klubu. Główną przyczyną odrzucenia oferty była oczywiście sytuacja na Ukrainie i poniedziałkowy, zmasowany atak rakietowy między innymi na stolicę kraju. Tylko wczoraj odnotowano blisko 30 ofiar śmiertelnych.

Odrzucenie Dynama wcale nie oznacza, że Bejger pozostanie w klubie. Młodzieżowy reprezentant Polski wciąż jest na radarach kilku zagranicznych drużyn. Obserwują go chociażby kluby z Portugalii.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024