City deklasuje Luton i wskakuje na pozycję lidera

smieszny gol halanda

Pechowy samobój Hashioka w drugiej minucie meczu to nie był dobry prognostyk dla Luton. Goście nie byli w stanie nawiązać równej walki z drużyną Guardioli.

Strzelanie rozpoczęło się już w 2. minucie.  Akrobatycznie do strzału złożył się Haaland. Futbolówka odbiła się od głowy Hashioki i zatrzepotała w siatce. Pechowy samobój to był tylko początek problemów Luton. Manchester City kontrolował to spotkanie i nie dopuszczał rywali do bramki Edersona.

Na 2:0 bramkę zdobył Kovacic. A na kwadrans przed końcem z rzutu karnego nie pomylił się Erling Haaland i mieliśmy już 3:0. The Citizens popełnili błąd w obronie i w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Barkley, któy dał Luton gola honorowego. Gospodarze dobili rywali chwilę przed końcowym gwizdkiem za sprawą Doku i Gvardiola. Mecz zakończył się wynikiem 5:1.