Chelsea wygrywa z United w emocjonującym meczu

Fenomenalne emocje i gol w ostatniej akcji meczu na 4:3! Cóż to było za widowisko na Stamford Bridge!

Piłkarze obydwu drużyn zagwarantowali swoim kibicom wiele emocji dzięki bramkostrzelnemu pojedynkowi. Tym razem Chelsea ograła United dzięki dwóm bramkom w doliczonym czasie gry.

Gospodarze chyba nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku tego meczu. Już w 4. minucie wynik otworzył Gallagher, a zaledwie 15 minut później na 2:0 z rzutu karnego nie pomylił się Cole Palmer. Rozjuszone United rzuciło się do odrabiania strat. Jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu.

Najpierw w 34. minucie bramkę zdobył Garnacho, a kilka minut później na 2:2 gola zdobył kapitan Bruno Fernandes. Druga połowa zapowiadała się zatem niesamowicie atrakcyjnie! Wynik meczu zmienił w 67. minucie Alejander Garnacho, który świetnie wykorzystał złe wyjście bramkarza i mieliśmy już 2:3.

Kiedy wydawało się, że mecz jest już zakończony to wydarzyło się coś niesamowitego! Dwie bramki w doliczonym czasie gry zdobył Cole Palmer,czym skompletował hat tricka i zapewnił swojej drużynie komplet punktów.