BVB traci punkty z absolutnym beniaminkiem!

Borussia Dortmund remisuje z Heidenheim w 3. kolejce Bundesligi. To potężna sensacja, tym bardziej, że to pierwszy punkt zdobyty w Bundeslidze przez absolutnego beniaminka.

Takiego scenariusza kompletnie nikt się nie spodziewał. Skazywane na pożarcie Heidenheim sensacyjnie remisuje z Borussią Dortmund i to na obiekcie Signal Iduna Park!

Początek meczu absolutnie nie wskazywał na to, aby BVB miała jakiekolwiek problemy. Po pierwszym kwadransie gospodarze prowadzili już 2:0 po bramkarz zdobytych przez Brandta i Cana. Później jednak Borussia popełniała sporo błędów, była bardzo niedokładna ale również miała zwyczajnie pecha.

Niemoc przeciwnika skrzętnie wykorzystał beniaminek. W 61. minucie do siatki trafił Dinkci, w 82. minucie rzut karny na gola zamienił Kleindienst.

Dla Heidenheim to historyczny moment, ponieważ to pierwszy punkt w historii klubu w rozgrywkach Bundesligi.

Borussia Dortmund po niezłej inauguracji i zwycięstwie nad Koeln, remisuje kolejny mecz i to z przeciwnikiem znacznie niżej notowanym.