Bruk-Bet Termalica pokonała Stal Rzeszów [zapis relacji na żywo]

W drugim półfinale baraży, których stawką jest awans do PKO BP Ekstraklasy, Bruk-Bet Termalica pokonała Stal Rzeszów. Oto zapis relacji na żywo.

Termalica przybliżyła się do awansu do Ekstraklasy. (fot. 400mm.pl)

90+6′ – Koniec! Bruk-Bet Termalica wygrywa 2:0 i melduje się w finale baraży.

90+1′ – Sędzia doliczył 6 minut.

82′ – Schodzi Mesanović, wchodzi Poznar.

80′ – 10 minut do końca podstawowego czasu gry, 10 minut szansy dla rzeszowian.

76′ – Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Stali, którego nikt jednak nie wykorzystał, nikt nie przeciął piłki.

71′ – W ekipie Stali Olejarka zastąpił Małeckiego.

66′ – Podwójna zmiana w Termalice. Zeszli Biedrzycki i Karasek, weszli Farbiszewski i Błachewicz.

60′ – Pół godziny nadziei Stali Rzeszów.

56′ – Kapitalna parada Loski, którzy zatrzymał strzał Poczobuta.

54′ – 2:0 dla Termaliki! Mesanović trafił z do siatki po doskonałym podaniu Radwańskiego w pole bramkowe. Gospodarze coraz bliżej awansu do finału baraży.

50′ – Danielewicz uderzył z dużego dystansu, piłka przeleciała nad bramką.

46′ – Druga połowa – rozpoczęta! W drużynie gospodarzy Wacławek zastąpił Śpiewaka.

45+1′ – Koniec pierwszej połowy. Bruk-Bet Termalica 1:0 Stal Rzeszów.

45+1′ – Sędzia doliczył 1 minutę.

41′ – Skuteczna obrona Loski, który nie dał się zaskoczyć uderzającemu z rzutu wolnego Pocozbutowi.

33′ – Żółta kartka dla Śpiewaka, który symulował przewinienie.

32′ – Obiecujący kontratak Stali zakończony zablokowanym strzałem Mustafaeva.

29′ – Michalik głową w boczną siatkę. Dograł Małecki.

22′ – Poczobut zewniakiem zza szesnastki, Loska interweniował skutecznie.

19′ – Gol dla Termaliki! Biedrzycki trafił do siatki głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Gospodarze prowadzą 1:0.

18′ – Michalik oddał strzał z obrębu pola karnego – mocny, ale niecelny.

14′ – Żółta kartka dla Zaviyskyia, który sfaulował rywala.

11′ – Groźnie pod bramką Stali. Po rykoszecie z rzutu wolnego piłka zmierzała pod poprzeczkę, lecz bramkarz gości zdołał skierować ją na obramowanie bramki. Nadal jest 0:0.

8′ – Odpowiedź Termaliki, która oddała swój pierwszy strzał. Ze skraju pola karnego spróbował Hilbrycht, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

6′ – I znów dwie wrzutki gości (jedna z rzutu rożnego), obie niecelne.

3′ – Seria niedokładnych, nieskutecznych dośrodkowań piłkarzy Stali. Dobry początek meczu w ich wykonaniu.

1′ – Pierwsza próba ataku poprzez zagranie górnej piłki w pole karne w wykonaniu rzeszowian. Atakujący nie zdołał jednak przyjąć futbolówki, którą przejął golkiper rywali.

1′ – Zaczęli piłkarze Stali!

20:50 – Skład gości:

20:45 – Skład gospodarzy: Loska – Ambrosiewicz, Tekijaski, Biedrzycki – Kadlec, Zaviyskyi, Karasek, Hilbrycht, Radwański – Mesanović, Śpiewak.