Pascal Gross (Borussia Dortmund) gestures during the Bundesliga match between Borussia Dortmund and Eintracht Frankfurt at SIGNAL IDUNA PARK on August 24, 2024 in Dortmund, Germany.  (Photo by Alex Gottschalk/DeFodi Images) DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

POLAND ONLY !!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Bundesliga

Borussia traci punkty w pierwszym meczu wyjazdowym. Dortmundczycy zremisowali z Werderem

Choć Borussia Dortmund prowadziła grę, to w żaden sposób nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w rywalizacji z Werderem Brema.

Piłkarze Nuriego Sahina udanie rozpoczęli nową edycję rozgrywek. Przed tygodniem ekipa z Zagłębia Ruhry pokonała Eintracht Frankfurt 2:0. Z kolei Werder Brema na inaugurację sezonu sezonu podzielił się punktami z Augsburgiem, remisując 2:2

Dortmundczycy od pierwszej minuty próbowali narzucić swój styl gry, aczkolwiek nie potrafili udokumentować przewagi. W 71. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Nico Schlotterbeck, w związku z czym Borussia w końcówce spotkania musiała radzić sobie w osłabieniu. (FT)