Bolesna porażka United na Old Trafford

Kolejna wpadka Manchesteru United w lidze. Tym razem katem na Old Trafford było Bournemouth.

Mecz, który w pierwszej połowie był wyrównany okazał się być zupełnie jednostronny w drugiej części.

Goście weszli w ten mecz w sposób kapitalny. Już w 5. minucie piłkę do siatki skierował Dominic Solanke. Czerwone Diabły nie oddały jednak od razu tego meczu i toczyły mocny bój o bramkę na remis. Obydwie drużyny potrafiły stworzyć sobie kolejne sytuacje, lecz żadna nie zakończyła się golem.

Do 68. minuty utrzymywał się wynik 0:1, lecz wtedy dwa potężne ciosy wyprowadziło Bornemouth. Najpierw podanie od Taverniera wykorzystał Billing, a po kilku minutach Tavernier ponownie zaliczył asystę. Tym razem jednak gola zdobył Senesi.

United nie podniosło się do końca meczu i na Old Trafford doznało bolesnej porażki 0:3.