Bez bramek z Rangersami [zapis relacji]

Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Rangersami w pierwszym meczu fazy play-off Ligi Europejskiej.

Jędrzejczyk miał co robić w czwartkowy wieczór.

90+4′ Koniec meczu. Legia bezbramkowo zremisowała z Rangersami.

90′ Sędzia doliczył dwie minuty.

87′ Podwójna zmiana u Rangersów: Kamara za Arfielda, Defoe za Morelosa.

84′ Nagy za Vesovicia.

81′ Lewczuk ponownie główkował po wrzutce Gwilii z rzutu rożnego. Obrońca Legii trafił w kapitana Rangersów.

77′ Majecki bez problemu złapał piłkę po strzale Morelosa.

74′ McGregor poradził sobie ze strzałem Vesovicia. Dobra akcja Legii!

73′ Luquinhas przestrzelił z ostrego kąta.

72′ Żółta kartka dla Morelosa.

71′ Antolić za Cafu.

68′ Ayodele-Aribo wypracował sytuację strzałową, ale jego uderzenie nie mogło zaskoczyć Majeckiego.

63′ Legia naciska. Flangan w ostatniej chwili zastopował Kulenovicia.

62′ Lewczuk minimalnie niecelnie główkował po wrzutce z rzutu wolnego.

61′ Żółta kartka dla Flanagana.

57′ Rangersi nie wyglądają na zespół, który będzie zabijał się o zmianę bezbramkowego remisu.

55′ Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Legii.

51′ Żółta kartka dla Stolarskiego.

49′ Lewczuk główkował nad poprzeczką. Dobra wrzutka Gwilii z kornera.

46′ Gwilia otrzymał podanie z lewej strony od Rochy. Gruzin bez przyjęcia uderzył nad poprzeczką.

46′ Początek drugiej połowy.

45+1′ Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie doliczył ani minuty. Do przerwy 0:0.

42′ Rangersi przycisnęli w końcówce pierwszej połowy.

39′ Żółta kartka dla Jędrzejczyka.

38′ Rangersi przeważają w posiadaniu piłki: 57-43%.

34′ Majecki odważnie wyszedł i miał problemy ze złapaniem piłki. Rywal mu przeszkadzał niezgodnie z przepisami.

30′ Legia od kilku minut jest w defensywie. Marazm przerwał Cafu, który z kilkunastu metrów uderzył w McGregora.

27′ Drużyna Gerrarda kontroluje sytuację. Po niezłej akcji wywalczyła korner.

24′ Żółta kartka dla Andre Martinsa.

22′ Bezsensowny faul Jędrzejczyka na Morelosie. Będzie rzut wolny dla Legii.

18′ Lepszy fragment w grze Rangersów. Defensywa Legii spisuje się jednak bez zarzutu.

15′ Groźna kontra The Gers. Morelos niedokładnie podał w najważniejszym momencie.

12′ Legia w niczym nie ustępuje faworyzowanym Szkotom.

9′ Dobry strzał Luquinhasa. McGregor odbił piłkę do boku, ale nikt do niej nie dopadł.

6′ Seria stałych fragmentów w wykonaniu Gwilii. Bez wymiernych efektów.

3′ Wzajemne badanie sił.

1′ Początek spotkania.

Arbitrem spotkania będzie Benoit Bastien z Francji.

Wyjściowe składy

Legia: Majecki – Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha – Cafu, Martins – Vesović, Gwilia, Luquinhas – Kulenović

Ławka rezerwowych: Cierzniak, Jodłowiec, Wieteska, Antolić, Carlitos, Niezgoda, Nagy

Rangers: McGregor – Tavernier, Goldson, Katić, Flanagan – Jack, Davis, Ayodele-Aribo – Ojo, Morelos, Arfield