Harry Kane (FC Bayern Muenchen) cheers during the UEFA Champions League 2024/25 League Phase MD1 match between FC Bayern Munchen and GNK Dinamo at Allianz Arena on September 17, 2024 in Munich, Germany.  (Photo by Marco Steinbrenner/DeFodi Images)
LIGA MISTRZOW PILKA NOZNA SEZON 2024/2025
POLAND ONLY!

---
newspix.pl / 400mm.pl

Bayern znowu strzelił wiele goli!

Bayern jest bardzo mocny na początku sezonu. Klub z Monachium pokonał Werder Brema aż 5:0 w 4. kolejce Bundesligi.

Goście rozpoczęli strzelanie w 23. minucie. Wówczas do siatki trafił Michael Olise. Po pół godzinie gry Bayern podwyższył wynik za sprawą Jamala Musiali. Pozostałe gole padły po przerwie.

W 57. minucie bramkę zdobył Harry Kane, po chwili drugiego gola w sobotnim meczu strzelił Olise. Rezultat, na 5:0 dla klubu z Monachium, ustalił Serge Gnabry.

Zespół Vincenta Kompany’ego zagrał sześć spotkań w trwającym sezonie (cztery w Bundeslidze, po jednym w Pucharze Niemiec i Lidze Mistrzów), sześciokrotnie zwyciężył, strzelił aż 29 goli! (MZ)