Awans Legii – zapis relacji LIVE

W barwach Legii Warszawa na ławce trenerskiej debiutuje dzisiaj Czesław Michniewicz. Stołeczny zespół podejmuje Drita Gnjilan w III rundzie eliminacji do Ligi Europy.

ZAPIS RELACJI LIVE!

90′ – KONIEC MECZU! Pewna wygrana Legii.

85′ – Ostatnie pięć minut meczu. Tutaj już nic wielkiego się nie wydarzy.

80′ – Dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych, a tam ponownie był Wszołek, który jednak uderzał głową niecelnie.

75′ – Nieoczekiwany atak gości, piłka nieco minęła bramkę Boruca. Przed nami ostatni kwadrans gry.

67′ – Dla rozruszania ofensywy Legii na murawie pojawił się Kapustka.

65′ – Niewiele ciekawego dzieje się na murawie w ostatnich minutach.

59′ – Goście nie mają nic do powiedzenia. Na razie bronią się przed tym, aby przegrać jak najniżej.

53′ – Uderzał Wszołek, ale kapitalna interwencja bramkarza rywali. To powinno być 3:0!

50′ – Przygniatająca przewaga Legii – ciąg dalszy.

46′ – STARTUJEMY!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Legia prowadzi 2:0.

43′ – PEKHART z trafieniem po uderzeniu głową. Do tej pory był to słaby występ tego gracza, ale teraz jest 2:0.

35′ – Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Przewaga Legii jest przygniatająca i jak tak dalej pójdzie, to zobaczymy jeszcze trafienie w tej połowie.

29′ – Legia teraz prowadzi 1:0 i spokojnie rozgrywa sobie piłkę. To trafienie dodało jeszcze bardziej pewności gospodarzom.

24′ – GOOOOOOL! Wszołek wyprzedził rywala i zdobył bramkę po uderzeniu głową. Fatalne zachowanie defensywy rywali.

22′ – Bardzo, bardzo dużo niedokładnych zagrań po stronie gospodarzy.

17′ – Piłkarze Legii nadal w pozycyjnym ataku, ale nic wielkiego z tego nie wynika.

16′ – Mladenović z rzutu wolnego w poprzeczkę. Było blisko trafienia dla Legii.

11′ – Co rusz piłkarze Legii dośrodkowują piłkę w pole karne gości. Bez żadnego efektu.

8’ – Goście na razie nie rzucają się do ataków i spokojnie czekają na ataki Legii.

4′ – Legia w natarciu od samego początku.