Asysta Peszki w świetnym meczu

Niesamowite spotkanie rozegrane zostało w sobotę w Bundeslidze. 1.FC Koeln wygrało na wyjeździe 4:3 z Hamburger SV, a istotny udział w tym zwycięstwie miał Sławomir Peszko.
Polak wybiegł w pierwszym składzie swojego zespołu. Peszko asystował przy pierwszej bramce swojej drużyny. W 21. minucie były pomocnik Lecha Poznań zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, a całą akcję zamknął Chihi.

Niestety Peszko opuścił plac gry w 47. minucie meczu. W jego miejsce pojawił się Lukas Podolski. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził niestety Adam Matuszczyk. 1.FC Koeln przegrywało 2:3, ale dzięki bramkom w ostatnich minutach odniosło niezwykle cenne zwycięstwo 4:3.

Bramki dla Hamburger SV strzelali: Mladen Petrić (11 minuta), Slobodan Rajković (59) oraz Heung-Min Son (62). Natomiast dla gości gole zdobywali: Adil Chihi (21) – asysta Peszki, Milivoje Novaković (49), Christian Clemens (87) i Kevin McKenna.