Arkadiusz Milik wszedł i zszedł

Juventus pokonał Cremonese i umocnił się na drugim miejscu w tabeli Serie A. Wojciech Szczęsny oraz Arkadiusz Milik zaczęli spotkanie na ławce rezerwowych.

Milik meczu w jedenastce ani nie zaczął, ani nie skończył. (fot. 400mm/defodi)

Napastnik dość szybko się z niej jednak podniósł. Na murawie pojawił się już w 24. minucie, gdyż musiał zastąpić Paula Pogbęktóry nabawił się urazu. Koszmarny czas w karierze reprezentanta Francji trwa.

Mimo wejścia na boisko w trakcie meczu, Milik nie dokończył starcia. W 83. minucie zmienił go Moise Kean.

Stara Dama prowadziła wówczas 2:0. Oba gole strzeliła po przerwie – najpierw trafił Nicolo Fagioli, potem Bremer.

Juventus odniósł trzecie kolejne zwycięstwo ligowe. Zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma trzy punkty przewagi nad Interem.

Cremonese jest przedostatnie. Trzy kolejki przed końcem sezonu traci sześć oczek do bezpiecznej strefy.