August 11, 2024, Chelsea, London, England: 11th August 2024; Stamford Bridge, Chelsea, London, England: Pre Season Football Friendly, Chelsea versus Inter Milan; Inter Milan players celebrate their goal by Marcus Thuram in the 26th minute for 0-1. (Credit Image: © Katie Chan/Action Plus Sports via ZUMA Press Wire)
MECZ TOWARZYSKI PILKA NOZNA SEZON 2024/2025

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Serie A

Zieliński i Marchwiński nie zagrali. Pierwsze zwycięstwo mistrza Włoch

Inter Mediolan zrehabilitował się za wpadkę na inaugurację sezonu. Mistrzowie Włoch wygrali u siebie 2:0 z Lecce w 2. kolejce Serie A.

Maciej Ziółkowski

Spotkanie z ławek rezerwowych obejrzało dwóch Polaków, czyli Filip Marchwiński (Lecce) oraz Piotr Zieliński (Inter), który ostatnio był kontuzjowany i musi jeszcze trochę poczekać na debiut w nowych barwach.

Na początku sezonu klub z Mediolanu tylko zremisował 2:2 z Genoą, a Lecce wysoko przegrało z Atalantą (0:4). W sobotę, 24 sierpnia, Inter zdołał zmazać plamę za poprzedni występ, wygrywając 2:0. Miejscowi objęli prowadzenie już w 5. minucie, po skutecznym główkowaniu Matteo Darmiana, a rezultat ustalił Hakan Calhanoglu, który wykorzystał rzut karny w drugiej połowie.