Napastnik Celty Vigo, Maxi Gomez należy co najciekawszych napastników, którzy jeszcze nie wybili się do najlepszych europejskich klubów.22-letni Urugwajczyk jest pożądany przez kilka klubów. Najpoważniejsze zamiary wydaje się mieć West Ham. Problem w tym, że oscylujące w okolicach 30 milionów euro oferty są odrzucane przez Celtę.
Kontrkandydatem do pozyskania Maxiego Gomeza jest Valencia. W przypadku Los Che wabikiem może być kusząca perspektywa występów w Lidze Mistrzów.
Maxi Gomez ma wpisaną klauzulę odstępnego w wysokości 50 milionów euro. Czy który z klubów zdecyduje się na wysupłanie tak pokaźnej gotówki?
Gwiazda Borussii Dortmund chce trafić na Santiago Bernabeu
Nico Schlotterbeck ma jasno określony cel. Według doniesień reprezentant Niemiec chce dołączyć do Realu Madryt i stworzyć duet stoperów z Antonio Rudigerem.