Rafa Santos odchodzi ze Stali Mielec. Kontrakt z 27-letnim Portugalczykiem został rozwiązany za porozumieniem stron.
Santos reprezentował Stal od lipca 2023 roku. Ogółem zagrał 15 meczów w jej barwach (13 w Ekstraklasie, dwa w Pucharze Polski). W obecnym sezonie ani razu nie pojawił się na murawie w spotkaniu o stawkę.
W przeszłości środkowy pomocnik występował w takich klubach, jak Real SC czy Belenenses. (MZ)
Rafa Santos odchodzi z FKS Stal Mielec.
Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.
Dziękujemy za grę w biało-niebieskich barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze! pic.twitter.com/Q0HJqqjPnH
Znad morza do Szczecina? Kapitan Lechii chce odejść!
Pogoń Szczecin zainteresowała się Rifetem Kapiciem z Lechii Gdańsk. Zdaniem szczecińskich mediów Bośniacki pomocnik podobno sam również chciałby zasilić ekipę Portowców.
Duża konkurencja, wysoka kwota, pucharowa weryfikacja. Dlaczego Lech zainwestował w Yegbe?
Poznański Lech sfinalizował trzy z pięciu przewidzianych na lato transferów do klubu. Po bramkarzu oraz skrzydłowym szeregi mistrza Polski zasilił środkowy defensor. Z jakich powodów Kolejorz zdecydował się właśnie na Terry’ego Yegbe?
Talent mistrza Polski uda się na wypożyczenie! Trafi na zaplecze Ekstraklasy
19-letni pomocnik opuści szeregi Lecha Poznań. Młodzieżowy reprezentant Polski po raz trzeci zostanie wypożyczony na pierwszoligowe boiska. Sprawdź, o kim mowa!
Lech Poznań ściągnął zawodnika z Ligue 1! Kilka milionów euro wydanych na reprezentanta kraju
Lech Poznań oficjalnie zaprezentował nowego zawodnika. Według doniesień medialnych, przychodzący z 3 miliony euro na Bułgarską obrońca to drugi najdroższy przychodzący transfer w historii klubu.