Zapis relacji na żywo z meczów Ligi Europy

Przed nami pierwsza porcja meczów w 1/8 finału Ligi Europy. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Manchesteru United z Milanem. Kto przybliży się do fazy ćwierćfinału? Zapraszamy do naszej relacji LIVE!

Przed nami pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy (fot. Reuters)

NA ŻYWO

Aby być na bieżąco, trzeba odświeżyć stronę!

Tabela wyników LIVE znajduje się po prawej stronie portalu.

20:43 – KONIEC MECZÓW!
Ajax 3:0 Young Berno
Dynamo Kijów 0:2 Villareal
Manchester United 1:1 AC Milan
Slavia Praga 1:1 Rangers

20:45 – GOOOL! CO ZA EMOCJE! AC Milan wyrównuje stan meczu w doliczonym czasie a Ajax podwyższa prowadzenie!

20:35 – GOOOOL! W Amsterdamie już 2:0 dla Ajaxu!

20:33 – Statystyka celnych strzałów w drugiej połowie: Slavia – 0, Rangers – 1

20:27 – Dynamo Kijów całkowicie bezsilne w starciu z hiszpańską drużyną. Gospodarze nie oddali ani jednego, celnego strzału.

20:20 – Statystyka celnych strzałów: Manchester United – 2, Milan – 3

20:15 – We wszystkich spotkaniach rozgrywanych o godzinie 18:55 padła minimum jedna bramka.

20:15 – GOOOL! Przeważali i mają! Ajax z pierwszym trafieniem dzisiejszego wieczoru, 1:0!

20:11 – AC Milan w drugą połowę wszedł bardzo słabo. Mediolańska drużyna nie miała ani jednej akcji pod bramką United.

20:06 – GOOOL! Kolejne trafienie w Kijowie i Villareal podwyższa prowadzenie – 2:0! W 52. minucie do siatki trafia Albiol!

20:03 – GOOOOOOL! Manchester United wychodzi na prowadzenie! Amad Diallo pojawił się na murawie w drugiej połowie i już wpisuje się na listę strzelców!

20:00 – Wracamy po przerwie, piłkarze na wszystkich, czterech boiskach są już gotów do gry. Zaczynamy drugą część spotkań!

19:43 – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY W CZTERECH MECZACH!

Ajax 0:0 Young Berno
Dynamo Kijów 0:0 Villareal
Manchester United 0:0 AC Milan

19:38 – Ajax całkowicie kontroluje mecz z Young Boys, aż siedem strzałów gospodarzy w tym trzy celne. Póki co, bez goli.

19:32 – GOOOL! W Pradze już 1:1, Rangers wyrównuje stan meczu! Filip Helander zapisuje bramkę na swoje konto.

19:26 – GOOOOL! Villareal wychodzi na prowadzenie w meczu z Dynamem Kijów! Strzelcem gola Pau Torres!

19:25 – Pierwsza pół godziny meczów za nami… Czekamy na trafienia.

19:22 – Statystyka spalonych: ManUtd – 2, Milan – 0

19:18 – We wszystkich meczach minęły pierwsze 20 minut. Póki co gol padł tylko w meczu Slavii z Rangers,

19:17 – Piłkarze Sparty wyczuli krew i po raz kolejny notują celne uderzenie.

19:15 – W Kijowie póki co bez goli. Villareal był więcej czasu gry przy piłce i oddał więcej strzałów.

19:11 – Przenosimy się do Amsterdamu, Ajax z jednym celnym strzałem i gospodarze jak na razie dominują.

19:06 – NIE MA GOLA! Zanim Kessie trafił do siatki, było zagranie ręką! Arbiter anuluje trafienie – na Old Trafford dalej 0:0!

19:06 – Czy trafienie Milanu zostanie uznane? Trwa abaliza VAR!

19:06 – GOOOOOL! AC MILAN PROWADZI Z UNITED! Kessie trafia do siatki!

19:05 – Pierwsza okazja Manchesteru United na objęcie prowadzenia! Donnarumma broni uderzenie i Czerwone Diabły z rzutem rożnym.

19:02 – GOOOOOOOL! Pierwsze trafienie dzisiejszego wieczora! Slavia prowadzi z Rangers, do siatki trafia Stanciu!

19:00 – Piłkarze Villareal z pierwszym uderzeniem w kierunku bramki Dynama Kijów, niestety piłka trafia na aut bramkowy.

18:58 – Pierwszy faul w meczu Slavii Praga z Rangers. Stały fragment gry dla zawodników ze Szkocji.

18:55 – Pierwszy gwizdek prowadzących spotkania. Rozpoczynamy pierwsze granie w Lidze Europy!