Zapis relacji LIVE z meczu Lecha w el. LE

W drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy Lech Poznań gra dzisiaj z Hammarby IF. Zapraszamy na relację LIVE!

ZAPIS RELACJI LIVE!

90′ – KONIEC. Lech wygrywa 3:0

82′ – Piłkarze Lecha muszą zachować koncentrację i nic złego się w tym meczu już nie wydarzy.

78′ – Kapitalna sytuacja dla Lecha Poznań, ale świetnie dysponowany dzisiaj jest bramkarz rywali.

70′ – Gospodarze z optyczną przewagą, ale grając w osłabieniu nie mogą stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

63′ – Kolejna bardzo dobra informacja dla Lecha. Andersen wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę.

55′ – GOOOOOOOL! Nareszcie! Lech wychodzi na prowadzenie.Pedro Tiba wykorzystał sytuację sam na sam.

51′ – Przygniatająca przewaga Lecha na początku drugiej połowy.

46′ – Gramy dalej.

45′ – Koniec pierwszej bezbramkowej połowy.

40′ – Ostatnie pięć minut pierwszej połowy. Tempo jest tak wolne, że nie wydaje się, abyśmy mieli zobaczyć jakieś trafienie…

36′ – Optyczna przewaga Lecha, którą potwierdza statystyka posiadania piłki. Jednak na razie na wynik to się nie przekłada.

31′ – Kolejny faul ze strony Szwedów. Trzeba przyznać, że rywale grają dzisiaj dosyć agresywnie.

27′ – Kolejna żółta kartka dla rywali. Tym razem ukarany został Andersen.

23′ – Teraz kilka minut gry w środkowej strefie boiska. Czekamy na przebudzenie Kolejorza.

18′ – Spore problemy Lecha w ostatnich minutach. Defensywa Kolejorza nie jest najlepiej dysponowana, a to może się źle skończyć…

14′ – Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany został Jeahze.

11′ – Piłkarze Lecha mieli okazję do gry atakiem pozycyjnym. Trochę zwolniło nam to spotkanie po dynamicznym początku.

8′ – Od początku spotkania oglądamy bardzo ofensywne nastawienie z obydwu stron. To może być naprawdę ciekawy mecz.

1′ – STARTUJEMY!

18:40 – Wyjściowy skład Lecha.

18:35 – W poprzedniej rundzie rywal Lecha wygrał z Puskas Akademia 3:0. Takim samym stosunkiem Kolejorz ograł łotewski Valmeira FC.