Tomasz Zahorski strzelił kolejnego gola dla San Antonio Scorpions. Tym razem polski napastnik wpisał się na listę strzelców podczas przegranego spotkania z Minnesota United (2:3).
Zahorski zdobył bramkę w 78. minucie i tym samym doprowadził do remisu 2:2. San Antonio nie udało się jednak zdobyć nawet jednego punktu, ponieważ już w doliczonym czasie gry szalę zwycięstwa na korzyść Minnesoty przechylił Connor Tobin.
Były reprezentant w obecnym sezonie NASL strzelił już pięć goli.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.