Jak donosi hiszpański dziennik „Marca”, wysłannik Realu Madryt przebywa aktualnie w Paryżu, gdzie negocjuje transfer Neymara.
Stosunki pomiędzy Realem, a PSG są bardzo dobre. W stolicy Hiszpanii panują doskonałe nastroje i wszyscy są przekonani, że do transferu może dojść lada dzień. Na razie nikt nie chce jednak zdradzać żadnych szczegółów.
Królewscy zdają sobie sprawę, że największym rywalem w wyścigu o podpis Brazylijczyka jest Barcelona, która robi wszystko, aby Neymar wrócił na Camp Nou. Duma Katalonii ma jednak bardzo chłodne stosunki z szefami mistrzów Francji, więc dlatego do tej transakcji droga jest bardzo daleka.
Sam zawodnik wstępnie wyrażał zainteresowanie powrotem do Barcy, ale ostatecznie nie zabrał otwarcie głosu i nie poprosił klubu o zgodę na ten transfer. Podobno Neymar coraz przychylniej patrzy na przenosiny do Madrytu.
Zdaniem „Marki” Królewscy oferują paryżanom 100 milionów euro i kilku zawodników. W grę wchodzą tacy piłkarze jak James Rodriguez, Gareth Bale czy Keylor Navas, choć „L’Equipe” wczoraj informowało, że pierwsza oferta z włączeniem Kolumbijczyka i Walijczyka została odrzucona. Przełom może jednak nastąpić lada chwila.
Atletico wyceniło Alvareza. FC Barcelona musi wydać fortunę na piłkarza!
Julian Alvarez po ostatnim meczu Argentyny oznajmił, że jego celem jest transfer do innego klubu. Atletico nie chce go sprzedawać, tym bardziej do FC Barcelony. Kwota wykupu jest kosmiczna.