Wyborny start Juventusu

Juventus już w pierwszej kolejce ligowej wysyła sygnał, że zamierza walczyć o powrót na szczyt calcio. Stara Dama wygrała z Udinese 3:0.

Juventus wygrywa w swoim pierwszym spotkaniu tego sezonu w Serie A. Wynik spotkania z Udinese rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Juve grało bardzo odważnie i do tego było niezwykle skuteczne. Już w drugiej minucie meczu pierwszą bramkę zdobył Federico Chiesa. Później wynik podwyższali Dusan Vlahović oraz Adrien Rabiot.

Po przerwie role się nieco odwróciły i Udinese częściej przeprowadzało ataki, ale bardzo dobrze funkcjonowała obrona Juve. Skutecznie między słupkami interweniował Wojciech Szczęsny, który kilkukrotnie ratował swój zespół.

Arkadiusz Milik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i pojawił się na boisku w 77. minucie w miejsce Chiesy.