Komplet widzów oglądać będzie środowe spotkanie Wisły Kraków z APOEL Nikozja. Wszystkie bilety zostały już wyprzedane.
We wtorek sprzedane zostały ostatnie wejściówki na środowy mecz. „Po raz kolejny mecz, w którym Biała Gwiazda będzie walczyła o Ligę Mistrzów, zobaczy komplet publiczności. W poprzednich spotkaniach Wisła, niesiona dopingiem kibiców, wygrywała. Oby tak było i tym razem!” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie Wisły Kraków.
Potencjalni rywale Lecha Poznań w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów
UEFA podzieliła drużyny na grupy przed środowym losowaniem ścieżki mistrzowskiej 2. rundy el. Ligi Mistrzów (17.06, godz. 12:00) z udziałem Lecha Poznań.