Wisła Płock wygrywa z Podbeskidziem

Wisła Płock pewnie zwycięża w meczu, a sytuacja Podbeskidzia na półmetku rozgrywek staje się coraz trudniejsza.

Wszystkie trzy bramki w tym meczu padły w ciągu 15. minut. Początek drugiej połowy był bardzo emocjonujący.

Pierwsza połowa meczu okazała się być bardzo wyrównana. Żadna ze stron nie potrafiła zdobyć gola i udokumentować swojej wyższości na placu gry. Przełamanie nastąpiło dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej części meczu. Ogromne zamieszanie w polu karnym wykorzystał Fabian Hiszpański i przytomnie pierwszy doskoczył do piłki, żeby umieścić ją w siatce.

Początek drugiej połowy był obfity w bramki. Najpierw w 54. minucie piłkę po dośrodkowaniu przeciął Sekulski i mieliśmy już 2:0. Chwilę później goście zdobyli gola kontaktowe na 2:1 za sprawą Abate.

Wynik nie uległ już zmianie i to Wiślacy mogą cieszyć się z kompletu punktów. Po 17. kolejkach plasują się na 8. lokacie mając na koncie 26 punktów. Podbeskidzie z kolei wciąż jest w dole tabeli z zaledwie dwoma punktami nad ostatnim w lidze Zagłębiem Sosnowiec.